fbpx
Paylaş

Toplantılar Ve Mezuniyet

Toplantılar Ve Mezuniyet

Konya düğün salonları arasında uzun yıllardır faaliyet gösteren Gloria Meram her yıl değişen trendlere uygu şekilde yenilenerek mutluluğunuza ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Altın ve gümüş rengi  klasik ve şıklığının hakimiyetindeki dekorasyonumuz, yüksek tavan yapısıyla ideal bir alan sunan salonumuzu süslüyor. Profesyonel ekibimizin danışmanlığında her ayrıntının içinize sindiği bir toplantı veya mezuniyete giden kapıyı aralayabilirsiniz.

Gloria Meram, 500 ila 750 kişilik misafir kapasitesiyle faaliyet göstererek pek çok müşterimizin kapasite taleplerini karşılıyor. Köşeli yapıdaki salonumuz yüksek tavanı, doğal ışık geçişi sağlayan pencereleri ve herkesin pisti rahatlıkla görebileceği şekilde oluşturulmuş oturma düzeniyle herkesin ferahça eğlenceye katılmasını garantiliyor. Adeta gün ışığında çekilmiş gibi net fotoğraflara davetiye çıkaran spot aydınlatma da salonumuzun imkanlarından.

Salonumuzda yenilenen konseptimiz doğrultusunda sandalyeler ve isteğe göre değişen örtülü masalarla oturma düzenini oluşturuyoruz. Beyaz sandalyelerin eşlik ettiği zevkinize göre değiştirelen örtülü masalarda istekleriniz doğrultusunda süsleme yapıyoruz. Duvarlardaki altın rengi döşeme detayları göz alıcı iç mimarimize imzasını atıyo

Gloria Meram Düğün Salonu’ndaki toplantılarınız ve mezuniyet partilerinizde süreç boyu hep yanınızda olacak organizasyon sorumlumuz eşliğinde, en yeni davet trendlerinden ve sunduğumuz farklı seçeneklerden haberdar olarak hazırlanıyorsunuz. Konsepte uygun masa süslemeleri ve arka plan kurulumu yapılıyor. Orkestramız sevilen şarkılarla keyiflere keyif katarken pasta kesimi gibi önemli anlar gösterilerle şenlendiriliyor. Proğramlarınızda değerli misafirlerinizi en seçkin lezzetlerle bir araya getirerek masaları lezzetlendiriyoruz. Gloria Meram Düğün Salonu’nun taze tatların bulunduğu krudite tabakları, tatlı ve tuzlu kuru pastalar, cips, karışık kokteyl kuruyemiş gibi ikramları bir araya getirerek her damak zevkini memnun edecek bir menü ortaya çıkarıyoruz.

 

Share post: