fbpx
Paylaş

Sünnet ve Doğum Günü

Sünnet ve Doğum Günü

Sünnet düğünü ve doğum günü konseptine uygun isteğiniz üzerine temalı süslemeler, balon süsleme, masa sandalye süslemeleri ve benzeri sünnet süsleme hizmetleri ile görsel bir şölen ile hem misafirleniz hemde çocuklarınız için unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz
Sünnet düğünü organizasyonunda her şey tamam sadece sünnet tahtı da olsa iyi olur diyorsanız birbirinden çeşitli sünnet tahtı modellerimizle sizlere sünnet tahtı kiralama hizmeti sunabiliriz. Palyaçolar bütün organizasyonların baş aktörüdür, sünnet düğünlerinin ve doğum günlerinin de ve çocukların vazgeçilmez eğlence kaynağıdır. Sünnet düğünleri ve doğum günü etkinliklerinde palyaçolar çocuklar için yarışmalar düzenler, çocuklarla beraber oyunlar oynar sosis balondan şekiller yaparak çocuklara hediye eder yüz boyaması yapıp çocuklarınızı eğlendirir.

Sünnet düğünü organizasyonlarınızda mehter takımı ve mehteran gösterimi ile organizasyonlarınızda mini bir mehter konseri verebilir veya isteğiniz üzere çeşitli şarkılar ve eğlenceler ile proğramlarınıza renk katabilirsiniz. Sünnet çocuğu taht ve yeniçeri askerler eşliğinde mekana girişinde, pasta kesilirken ve eğlencenin doruk noktalarında volkan ve konfetiler patlatılarak eğlencenize eğlence katabiliriz. Sünnet düğünü organizasyonlarında hem büyükleri hem de çocukları eğlendirecek ve ilgisini çekecek eğlence programları. Palyaço ve animatör hizmetleri, sihirbaz gösterimi, kukla tiyatrosu, ateşbaz, jonglör, tahta bacak, Nasrettin hoca, Hacivat Karagöz gösterimi, kostümlü animatörler (örümcek adam, batman, pamuk prenses vb.) şişme oyun parkları vb. etkinlikler.

Share post: