fbpx
Paylaş

Düğün Ve Nisan

Düğün Ve Nisan

Geniş salonlarıyla çiftleri bekleyen Gloria Meram Düğün Salonu olarak  tesisimizde kır düğünlerine ev sahipliği yaptığımız açık alanın dışında kapalı alan da yer alıyor. Böylece yıl boyu düğün organizasyonu düzenlemeye devam ediyoruz. Mekanımızda otopark alanı çay alanı imkanı gibi misafirlerinizin hoşuna gidecek özellikler de bulunuyor.

Davet AlanlarıGloria Meram Salonu ve Kır Bahçesi Konya’da çiftleri 3 farklı davet alanımızla karşılıyoruz. Davetli listeniz uzunsa ve tüm konuklarınızı aynı anda ağırlayabileceğiniz bir kır bahçesi bulamıyorsanız size yardımcı olabiliriz. Kır bahçemizde 900 ve daha fazla davetliye aynı anda hizmet verebiliyoruz. Yüksek tavanlı kapalı alanımızdaysa 750 ila 1.000 kişilik kapasitemiz bulunuyor.

DekorasyonKır bahçemiz ferah ortamı ve sade, zarif görünümüyle öne çıkıyor. Bohem esintiler taşıyan bahçemiz çim zemin özelliğiyle de beğeni topluyor. Açık davet alanımızı aydınlatmak için tüm bahçemizi boydan boya gezen, kablo üzerine dizilmiş ışıklandırmalardan yararlanıyoruz. Modern çizgileri bohem dokunuşlarla birleştiren ışıklandırmalarımız kır bahçemizin doğal görünümüyle de uyum sağlıyor. Bazı noktalarda ışıklandırmalarla beraber kumaş detaylarına da yer veriyoruz.

Gelin yolumuzu led ışıklandırmalarla aydınlatıyor ve çiçeklerle dekore ediyoruz. Hem kır bahçemizde hem de kapalı salonumuzda konuklarınızı 8 kişilik veya 10 kişilik yuvarlak banket masalarında misafir ediyoruz. Masalarda düğün konseptine uygun renklerde örtüler kullanıyoruz. Sandalye tercihimizse napolyon modelden yana oluyor. Dilerseniz sandalyeleri de masa örtüsüyle aynı renk tüllerle süsleyebiliyoruz.

HizmetlerGloria Meram’da yemekli veya kokteyl içerikli menü seçeneklerimiz bulunuyor. Dilerseniz menüyü tadabilir ve menüde ekleme/çıkarma yapabilirsiniz. Hazırlanan yemeklerin servisini de biz gerçekleştiriyoruz. Planlama sürecinde yardıma ihtiyaç duyarsanız organizasyon sorumlumuzdan destek alabilirsiniz. Herhangi bir yağış durumunda da önlemlerimizi alıyor ve düğüne devam ediyoruz. Mekanımızda otopark, olanağı da bulunuyor.

Kır bahçemiz kolay ulaşılabilir konumuyla dikkat çekiyor. Misafirleriniz mekanımıza özel araçlarıyla veya toplu taşımayla rahatça ulaşabilirler. Mekanımızın en büyük avantajları arasında beklenmedik hava koşullarına karşı aldığımız önlemler ve neredeyse gece yarısına kadar devam eden servis/müzik yayını bulunuyor. Gloria Meram Düğün Salonu Konya düğün fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Share post: