fbpx
Paylaş

Kına Ve Bekarlığa Veda

Kına Ve Bekarlığa Veda

Gloria Meram ailesi olarak uzun yıllardır tecrübeli bir ekiple kına ve bekarlığa veda eğlencelerinizin kusursuz planlamasını yapıyoruz. Kına ve bekarlığa veda gecelerinizin hazırlık aşamasından davetin gerçekleştiği o özel ana dek ihtiyacınız olan tüm hizmetleri eksiksiz bir şekilde temin ediyoruz. Böylece baştan sonra içinize sinen organizasyonlara imza atarak çiftlerimizin ve misafirlerinin bu özel gündeki mutluluğunu pekiştiriyoruz. Önceliğimiz hayatınızda güzel bir anı bırakmak.

Uzun yıllardır davet sektöründe kendini sürekli geliştiren ve yenileyen Konya kına organizasyon firmalarından biriyiz. Bugüne dek sayısız davet ve kına gecesi için hazırlık yaptık. Organizasyonlarımızda pratik ve hızlı çözümler sunabilen bir ekibiz. Ayrıntıları önemsiyor, eğlencenize her anlamda katkıda bulunuyoruz. Amacımız memnuniyetinizi kazanmak ve hayatınızda çok güzel bir iz bırakabilmek. Gloria Meram ekibimize güvenebilir, en mutlu günlerinizi bize emanet edebilirsiniz.

Geleneksel bir kına gecesinde olması gereken her şeyi size tek bir çatı altında sunabiliriz. Beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek için çiftlerimizle ön görüşme yapıp fikirlerini alıyoruz. Kadromuzun profesyonel ve üretken kadrosu detaylara çok önem veriyor.
Kına gecenizin tüm süslemelerinde zevkinize göre gösterişli ve şık aksesuarlar kullanıyoruz. Bordo, kırmızı, mürdüm en çok beğenilen süslemeler arasında geliyor. Kına sepeti ve kına tepsilerimizde mekanın ve eğlencenizin tarzına uygun hazırlanıyor.

Mekan süslemelerimizde kaliteli ve dekoratif malzemelerle çalışıyoruz. Tercih ettiğiniz kına konseptinize uygun organze tüllerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Kına tahtınızın çevresine küçük ışıklar, canlı çiçek aranjmanları, şık mumlar, minderler ve kına sehpasıyla süsleyerek size kendinizi bir prenses gibi hissettiriyoruz.

Share post: